Świat delfinów

Pływanie z delfinami to oferta skierowana praktycznie do wszystkich!

W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci  jak i osoby dorosłe. Pływanie odbywa się zwykle w dużych basenach, zawsze pod opieką instruktorów. Przed rozpoczęciem zajęć wszyscy uczestnicy przechodzą szkolenie (w jaki sposób należy zachowywać się w wodzie, jakie znaki rozumie delfin itp). Zajęcia zawsze odbywają się w kamizelkach asekuracyjnych - wszystko jest całkowicie bezpieczne. Pojedyncze zajęcia trwają zwykle pomiędzy 30 a 60 minut.

Pływanie z delfinami

Pokazy delfinów

To atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Podczas godzinnego spektaklu widzowie mają okazję podziwiać inteligencję, zwinność oraz talent aktorski delfinów, orek i fok. Ponadto niektóre delfinaria oferują możliwość zakupu obrazów namalowanych przez ssaki oraz zrobienia sobie z nimi wspólnego zdjęcia, które będzie z pewnością niezwykłą pamiątką.

Każde spotkanie z delfinami pozostawia niezapomniane wrażenia, między innymi dzięki temu, że w czasie tego spotkania wydzielane są „radosne” endorfiny czyniące człowieka szczęśliwym. Serdecznie zachęcam do sprawdzenia tego na własnej skórze i spełnienia swoich marzeń.

Tym zwierzątkom nie sposób się oprzeć!

Delfiny leczą za pomocą ultradźwięków są bowiem wyposażone przez naturę w echolokator, czyli odpowiednik radaru i same potrafią skupić sygnał na pacjencie, dzięki czemu stymulują komórki do powrotu do sprawnego funkcjonowania. Pływanie z delfinami daje niesamowite rezultaty również w przypadku ludzi teoretycznie „zdrowych”, którzy z przyjemnością uczestniczą w seansach relaksacyjnych wyzwalając się od napięć psychicznych, wynikających z towarzyszącego im na co dzień stresu. Najwięksi entuzjaści delfinaoterapii twierdzą ponadto, że jest ona niezastąpionym lekarstwem w odbudowie własnej tożsamości i przywróceniu kontaktu z światem zewnętrznym na zasadzie pełnej z nim harmonii.

RICO DELFIN - zabawa z delfinem w jego naturalnym środowisku (nie pływanie) podczas której będzie możliwość przytulenia, głaskania, pocałowania ssaka oraz zabawy z nim. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wspaniałą pamiątkę z obcowania z delfinem w oceanie. Program trwa 30 minut, grupa liczy maksymalnie 20 osób na którą przypada jeden delfin - CENA 99,99 USD/os.Dzieci do lat 12 - 99 USD.

RICO DELFIN PRO - zabawa oraz pływanie z delfinem w jego naturalnym środowisku. Podczas 30. minutowej przygody będzie możliwość przytulenia, głaskania, pocałowania i zabawy z delfinem. Dodatkowo przewidziane jest również samo plywanie w różnych pozycjach, np. trzymając się jego płetw czy grzbietu. Grupa maksymalnie 12 osób na którą przypada jeden delfin - CENA 149,99 USD/os. Dzieci do lat 12 - 99 USD.

RICO DELFIN LUX - najbogatszy program pływania z delfinami. Oprócz zabawy jak w poprzednich programach, opcja pływania jest bardziej rozbudowana. Każdy uczestnik będzie pływał z dwoma delfinami jednocześnie. Dzięki temu można wykonać niesamowitą akrobację płynięcia na dwóch delfinach stojąc na ich dziobach ! Czas pływania z delfinami 45 minut, grupa maksymalnie 10 osób - CENA 199,99 USD/os. Dzieci do lat 12 - 99 USD. (To chyba moja ulubiona propozycja laughing)

RICO DELFIN ALL INCLUSIVE - najbogatszy ze wszystkich programów. Jest to wzbogacona opcja RICO DELFIN LUX o zabawę i pływanie z lwami morskimi. CENA 259,99 USD/os. Dzieci do lat 12 - 259 USD.

Jest wiele ofert pływania z delfinami, jednak mnie szczegołnie urzekło pływanie na Bali Północnej.

Samo pływanie z delfinami, kosztuje ok 105 USD za 20 minut pływania. 

Cena delfinoterpii za 1 dzień:

375 USD bez pobytu w hotelu

Cena zawiera:

  • konsultację z terapeutą
  • 2 sesje delfinoterapii
  • masaż dla 1 uczestnika
  • 578 USD z pobytem z zakwaterowaniem w SUITACH (cena za nocleg za 2 osoby dorosłe, dziecko gratis   

Uwaga do powyższych cen należy doliczyć koszt przelotu

3500 PLN – 4000 PLN/os w zależności od dostępności miejsc i aktualnych cen biletów na przeloty rejsowe

 

 

 

 

 Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl